02 Sie 2020

SPERSONALIZOWANY TRENING INDYWIDUALNY W KONWENCJI LOWENOWSKIEJ (Analizy Bioenergetycznej) Wyróżniony

FORMA: TRENING ON-LINE

DLA KOGO: WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH WYŻSZEGO POZIOMU ENERGII, ODCZUWAJĄCYCH STRACH, LĘKI, NAPIĘCIA I STRES.

TERMIN: OD ZARAZ

PROWADZĄCY: Barbara Antonowicz-Wlazińska, tel. 601 334 441, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Dariusz Zawrzykraj, tel. 788 882 864, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MIEJSCE : PLATFORMA ON-LINE. POLSKA/ŚWIAT

 

MOTTO: „ CIAŁO SŁYSZY WSZYSTKO, O CZYM MÓWI UMYSŁ”.

Aleksander Lowen

OPIS:

Analiza bioenergetyczna jest konwencją psychoterapeutyczną rozumiejącą osobowość człowieka w kategorii procesów energetycznych zachodzących w ciele. Podstawowe założenie głosi, że GŁOWA jest NIEROZERWALNIE ZWIĄZANA Z CIAŁEM.

NIC W TWOIM ŻYCIU NIE DZIEJE SIĘ BEZ UDZIAŁU CIAŁA. W CZASIE KORONY to w ciele zauważasz być może napięcia, niepokój, strach, lęki a może nawet panikę.

Takie stany mogą prowadzić do drażliwości, nieadekwatnej złości, gniewu i agresji w relacjach ze sobą i innymi.

To prawda, że same ćwiczenia nie zastąpią procesu terapeutycznego. Mogą jednak w TYM TAK INNYM CZASIE wesprzeć każdego w budowaniu poczucia wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa, radzenia sobie z negatywnymi myślami i trudnymi emocjami. Zaprosimy Cię do UGRUNTOWANIA, ODDECHU, ŁADOWANIA CIAŁA WITALNĄ ENERGIĄ I ROZŁADOWANIA NAPIĘCIA oraz UŚWIADOMIENIA sobie kontaktu z ciałem.

TEN CZAS możesz wykorzystać do obniżania napięcia w ciele, by wyjść z CIENIA KORONY.

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ:

Ucząc się ćwiczeń bioenergetycznych i robiąc je regularnie z psychoterapeutą MOŻESZ:

- nawiązać świadomy kontakt z ciałem

- uczyć się rozumieć JĘZYK SWOJEGO CIAŁA

- odkrywać, jak reaguje na sytuacje stresowe i czego potrzebuje

- uświadomić sobie, jaki wpływ ma ugruntowanie ciała

- jak ugruntowanie wpływa na bycie TU i TERAZ w SOBIE

- być OBECNYM W CIELE i SWOIM ŻYCIU

- odkryć, w jaki sposób możesz ładować CIAŁO witalną energią

- poczuć radość z umiejętności rozładowywania gniewu, złości i agresji

- rozluźnić chroniczne napięcia w ciele

- nauczyć się prawidłowego oddechu i uświadomić sobie, jak ODDECH wpływa na poczucie spokoju i bezpieczeństwa

- współpracować ze swoim nerwem błędnym i uczynić go swoim sprzymierzeńcem (na podstawie teorii poliwagalnej prof. Stephena Porgesa)

- podwyższyć swoją ODPORNOŚĆ FIZYCZNĄ, PSYCHICZNĄ i EMOCJONALNĄ.

Poza tym towarzyszyć Ci będzie terapeuta, z którym możesz PODZIELIĆ SIĘ SWOIMI OBSERWACJAMI, DOZNANIAMI I REFLEKSJAMI. Proces więc oparty jest na interakcji na żywo i jest spersonalizowany. Ćwiczenia dostosowane są za każdym razem do Twoich potrzeb i Twojego procesu. Otrzymujesz informacje zwrotne i propozycje ćwiczeń do samodzielnego wykonywania.  Budując w sobie poczucie spokoju i bezpieczeństwa DAJESZ je nie tylko sobie, ale także najbliższym w rodzinie i w pracy zespołowi.

 

 

PROWADZĄCY:

Barbara Antonowicz

Barbara Antonowicz

Jestem certyfikowanym analitykiem bioenergetycznym CBT (wg Alexandr Lowena) poznawczo-behawioralnym, trenerem i ericksonowskim coachem.

Od ponad 30 lat pracuję z ludźmi na warsztatach i sesjach indywidualnych.
Moim hobby jest język szeroko pojęty i jego analiza.

Fascynujące jest to, jak każdy z nas opisuje swój świat wewnętrzny: jakich słów używa, rzeczowników, czasowników i przymiotników; jak brzmi jego głos, gdy mówi, co czuje, jak wyraża swoje emocje, jaka mimika, gesty, ruchy pojawiają się w ciele; jaką ma postawę ciała, jaki styl charakteru ukrywa zbroja mięśniowa, w jaki sposób oddycha.

Wielu ludzi zainteresowanych bioenergetyką i pracujących z ciałem doświadcza całą paletę emocji: zaskoczenia, smutku, zdziwienia, wzruszenia, złości, ulgi, radości, pobudzenia i odwagi.
Zapraszam więc na matę, na parkiet, na materac, na stołek!

 

Dariusz Zawrzykraj

Dariusz Zawrzykraj

Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi pomaga mi otworzyć drzwi do głębszego zrozumienia i komunikacji. Chcę Ci pomóc w poznaniu i głębszym czuciu siebie. To jednak dopiero początek. Zdarza się, że trudno Ci będzie świadomie czuć i jednocześnie rozumieć proces ze względu na ukryte w ciele blokady . Wówczas będziemy czerpać z bogatej palety technik pracy z ciałem, które pomogą Ci się zintegrować z powrotem. Otwieranie ciała oddechem, ugruntowanie to tylko niektóre ćwiczenia. Im Twoja obecność w procesie terapii jest głębsza tym więcej się rozwijasz.

Ukończyłem 4-letnie podyplomowe studium prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacyjnego CBT.

Dodatkowe informacje

 • Tytuł warsztatu: SPERSONALIZOWANY TRENING INDYWIDUALNY W KONWENCJI LOWENOWSKIEJ
 • Termin: OD ZARAZ (TRENING ON-LINE)
 • Prowadzący:
  Barbara Antonowicz-Wlazińska, tel. 601 334 441, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Dariusz Zawrzykraj, tel. 788 882 864, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Inwestycja: 30 minut 60 zł
 • Konto: INTEGRACJA Barbara Antonowicz-Wlazińska 49-1140-2004-0000-3102-7467-1422 w tytule: Spersonalizowany Trening
  Przed dokonaniem przelewu proszę przesłać zgłoszenie, by sprawdzić czy jest miejsce w grupie, gdyż grupa liczy max 10 osób. 
  Podczas warsztatu przestrzegane będą procedury sanitarne zalecane w okresie pandemii.

 • Miejsce: PLATFORMA ON-LINE. POLSKA/ŚWIAT
 • Dane osobowe: * Wypełnienie poniższego kwestionariusza oznacza, że zgłaszająca się jako uczestnik warsztatu wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych – przez organizatora tego projektu – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883). * Organizator projektu jednocześnie informuje, że dane te będą traktowane jako poufne, tzn., że nie będą udostępniane żadnym postronnym osobom ani instytucjom.