21 Lip 2019

SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM 15-16.02.2020 Wyróżniony

 

Motto warsztatu:

DZIECKO WEWNĘTRZNE jest obrazem, który łączy to, co było z tym, co będzie.

Frances Wilks

 

SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

 
Prowadzący: Barbara Antonowicz
Termin: 15-16.02.2020
Koszt warsztatu:

600 zł w przypadku przelaniu całej kwoty do 10.01.2020 lub 700 zł od 10.02.2020

Można zarezerwować miejsce w grupie wpłacając bezzwrotną zaliczkę 200 zł a resztę drugim przelewem na 2 tyg przed warsztatem.

Rezygnacja z warsztatu do 15.01.2020 powoduje zwrot całej kwoty po potrąceniu zaliczki; do 25.01.2020 połowy kwoty po potrąceniu zaliczki. 

 

Nr konta: INTEGRACJA Barbara Antonowicz-Wlazińska
49-1140-2004-0000-3102-7467-1422
w tytule: Wewnętrzne Dziecko
Miejsce: Warszawa (dokładny adres podany zostanie później)
Harmonogram  zajęć: 10.00-18.00 z 1,5 godz. przerwy na obiad

 

 

Jeśli DZISIAJ jesteś DOROSŁY, to znaczy, że KIEDYŚ byłeś DZIECKIEM!

Zaproszę Cię w PODRÓŻ w POSZUKIWANIU SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA z różnych etapów Twojego życia!

To DZIECKO żyje nadal w TOBIE symbolicznie nazwane WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM. Wielu ludzi ”ZAPOMINA” o swoim dzieciństwie, o swoich doświadczeniach. Zapomina o swoim DZIECKU, o swoich marzeniach, potrzebach, radości, śmiechu, kreatywności. Natrafiając w życiu dorosłym na trudności, sytuacje stresowe, to DZIECKO przypomina o swoich doświadczeniach, „OPOWIADA” o sobie symptomami, migreną, bólem brzucha, problemami ze snem, blokadami seksualnymi, że jest mu źle w Twoim życiu. Dowiesz się, co to DZIECKO mówi swoim smutkiem, lękiem, złością, gniewem, oporem. Dlaczego niweczy Twoje PLANY spóźnieniami, przekładaniem spraw na później, objadaniem się. Jeśli nauczysz się go słuchać, czuć, Twoje życie zmieni swoją jakość. Zaczniesz czuć radość, spełnienie, spokój, elastyczność i energię w ciele. Zaczniesz inaczej czuć się w swoim ciele, inaczej będziesz patrzył, słuchał i odczuwał.

To dwa dni, które poświęcisz najpiękniejszemu, najciekawszemu i najmniej znanemu DZIECKU : temu w TOBIE !

Zapraszam wszystkich chętnych zainteresowanych rozwojem osobistym, zgłębianiem świadomości ciała, zdobyciem głębszej wiedzy o sobie, swoim ciele, SWOIM DZIECKU WEWNĘTRZNYM, wpływie przeszłych doświadczeń na ciało i psychikę, pogłębieniem uważności na siebie, świat i ludzi.

  

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ:

Uświadomisz sobie, jak warto pamiętać o DZIECKU WEWNĘTRZNYM, czuć je w sobie i rozumieć jego język. Od niego dowiesz się, jak najlepiej troszczyć się o swoje ciało i psychikę, by odczuwać radość i spełnienie, jak odkryć jego kreatywność i mądrość, jak je wspierać, akceptować i kochać.

 

CEL WARSZTATU:

Nawiązanie kontaktu z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM, nauczenie się DIALOGU z NIM, uświadomienie sobie swojej komunikacji interpersonalnej i intrapersonalnej z poziomu Rodzica, Dorosłego i Dziecka, odkrycie najsilniejszego DZIECKA w Tobie, rozpoczęcie procesu UZDRAWIANIA WEWNĘTRZNEGO DZIECKA.

 

KORZYŚĆ:

Zatrzymanie się i znalezienie swojego WEWNĘTRZNEGO DZIECKA, pobudzenie swojej kreatywności w zabawie, tańcu, śpiewie, rysunku. Spędzenie ciekawie czasu ze sobą i z innymi. Wypoczynek i relaks.

 

SŁOWA KLUCZE:

DZIECKO WEWNĘTRZNE, przeszłość i teraźniejszość, dzieciństwo i dorosłość, postawa, ugruntowanie, świadomość i podświadomość, stopy, serce, gardło, wewnętrzne obrazy;

 

 Zaproszę Cię do refleksji, dyskusji i ćwiczeń w poniższych tematach:

 • Rozwój świadomości ciała: ćwiczenia na pobudzenie kanałów odbioru bodźców ze świata zewnętrznego (wzrokowego, słuchowego, czuciowego)
 • Uświadomienie sobie czucia swojego ciała
 • Podróż w przeszłość na spotkanie WEWNĘTRZNEGO DZIECKA
 • Jak przeszłość ukształtowała Twoje ciało i umysł?
 • Ćwiczenia pobudzające energię w ciele
 • Ćwiczenia oddechowe i ugruntowujące wg bioenergetyki Lowena
 • Skanowanie ciała
 • Medytacja z DZIECKIEM z różnych etapów Twojego życia
 • List do WEWNĘTRZNEGO DZIECKA
 • Wizualizacja i afirmacja
 • Rysunek
 • Analiza zdjęć z dzieciństwa

 

Zabierz ze sobą: otwartość, ciekawość, chęć pracy nad sobą, swoje ciało i umysł, karimatę, luźne ubranie, skarpety, ręcznik, gumkę do długich włosów, wodę niegazowaną i GOTOWOŚĆ na PRZYGODĘ i SPOTKANIE z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM.

 

Dodatkowe informacje

 • Tytuł warsztatu: Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem
 • Termin: 15-16.02.2020
 • Prowadzący: Barbara Antonowicz
 • Czas trwania: 10.00-18.00 z 1,5 godz. przerwy na obiad
 • Inwestycja: 600 zł w przypadku przelaniu całej kwoty do 10.01.2020 lub 700 zł od 10.01.2020
  Można zarezerwować miejsce w grupie wpłacając bezzwrotną zaliczkę 200 zł a resztę drugim przelewem na 2 tyg przed warsztatem.
  Rezygnacja z warsztatu do 15.01.2020 powoduje zwrot całej kwoty po potrąceniu zaliczki; do 25.01.2020 połowy kwoty po potrąceniu zaliczki.
 • Lokalizacja: Warszawa, dokładny adres zostanie podany później
 • Zgłoszenia: Barbara Antonowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Telefon: 601-33-44-41
 • Dane osobowe: * Wypełnienie poniższego kwestionariusza oznacza, że zgłaszająca się jako uczestnik warsztatu wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych – przez organizatora tego projektu – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883). * Organizator projektu jednocześnie informuje, że dane te będą traktowane jako poufne, tzn., że nie będą udostępniane żadnym postronnym osobom ani instytucjom.