02 Sie 2020

SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM 10-11.10.2020 Wyróżniony

 

Motto warsztatu:

DZIECKO WEWNĘTRZNE JEST OBRAZEM, KTÓRY ŁĄCZY TO, CO BYŁO Z TYM, CO BĘDZIE.

Frances Wilks

 

 

Prowadzący: Barbara Antonowicz-Wlazińska
Termin: 10-11.10.2020
Inwestycja:

600 zł w przypadku przelania całej kwoty do 10.09.20 lub 700 zł po tym terminie
Można zarezerwować miejsce w grupie wpłacając bezzwrotną zaliczkę 200 zł a resztę drugim przelewem na 2 tyg przed warsztatem.
Rezygnacja z warsztatu do 15.09.20 powoduje zwrot wpłaty po potrąceniu zaliczki; do 22.09.20 połowy wpłaty po potrąceniu zaliczki. 
Po tym terminie wpłata nie podlega zwrotowi.

Konto

INTEGRACJA Barbara Antonowicz-Wlazińska
49-1140-2004-0000-3102-7467-1422 w tytule: Wewnętrzne Dziecko

Przed dokonaniem przelewu proszę przesłać zgłoszenie, by sprawdzić czy jest miejsce w grupie, gdyż grupa liczy max 10 osób. 
Podczas warsztatu przestrzegane będą procedury sanitarne zalecane w okresie pandemii.

Miejsce: Warszawie (dokładny adres podany zostanie później)
Harmonogram  zajęć:

10.00-18.00 z 1,5 godzinną przerwą obiadową

Zgłoszenia:
mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Dane osobowe*
Wypełnienie poniższego kwestionariusza oznacza, że zgłaszająca się jako uczestnik warsztatu wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych – przez organizatora tego projektu – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883). * Organizator projektu jednocześnie informuje, że dane te będą traktowane jako poufne, tzn., że nie będą udostępniane żadnym postronnym osobom ani instytucjom.

 

 Jeśli DZISIAJ jesteś DOROSŁY, to znaczy, że KIEDYŚ byłeś DZIECKIEM!

Zaproszę Cię w PODRÓŻ w POSZUKIWANIU SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA z różnych etapów Twojego życia!

 

To DZIECKO żyje nadal w TOBIE symbolicznie nazwane  WEWNĘTRZNYM  DZIECKIEM. Wielu ludzi ”ZAPOMINA” o swoim dzieciństwie, o swoich doświadczeniach. Zapomina o swoim DZIECKU, o swoich marzeniach, potrzebach, radości, śmiechu, kreatywności. Natrafiając w życiu dorosłym na trudności, sytuacje stresowe, to DZIECKO przypomina o swoich doświadczeniach, „OPOWIADA”  o sobie symptomami, migreną, bólem brzucha, problemami ze snem, blokadami seksualnymi, że jest mu źle w Twoim życiu. Dowiesz się, co to DZIECKO mówi swoim smutkiem, lękiem, złością, gniewem, oporem. Dlaczego niweczy Twoje PLANY spóźnieniami, przekładaniem spraw na później, objadaniem się. Jeśli nauczysz się go słuchać, czuć, Twoje życie zmieni swoją jakość. Zaczniesz czuć radość, spełnienie, spokój, elastyczność i energię w ciele.  Zaczniesz inaczej czuć się w swoim ciele, inaczej

będziesz patrzył, słuchał i odczuwał.

To trzy  dni, które poświęcisz najpiękniejszemu, najciekawszemu i najmniej znanemu DZIECKU : temu w TOBIE !

Zapraszam wszystkich chętnych zainteresowanych rozwojem osobistym, zgłębianiem świadomości ciała, zdobyciem głębszej wiedzy o sobie, swoim ciele, SWOIM DZIECKU WEWNĘTRZNYM, wpływie przeszłych doświadczeń na ciało i psychikę, pogłębieniem uważności na siebie, świat i ludzi.

 

KORZYŚĆ:

Uświadomisz sobie, jak warto pamiętać o DZIECKU WEWNĘTRZNYM,  czuć je w sobie i rozumieć jego język. Od niego dowiesz się, jak najlepiej troszczyć się o swoje ciało i psychikę, by odczuwać radość i spełnienie, jak odkryć jego kreatywność i mądrość, jak  je wspierać,  akceptować i kochać.

Nawiązanie kontaktu z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM, nauczenie się DIALOGU z NIM, uświadomienie sobie swojej komunikacji interpersonalnej i intrapersonalnej z poziomu Rodzica, Dorosłego i Dziecka, odkrycie najsilniejszego DZIECKA w Tobie,  rozpoczęcie procesu UZDRAWIANIA WEWNĘTRZNEGO DZIECKA.

Zatrzymanie się i znalezienie swojego WEWNĘTRZNEGO DZIECKA, pobudzenie swojej kreatywności w zabawie, tańcu, śpiewie, rysunku. Spędzenie ciekawie czasu ze sobą i z innymi. Wypoczynek i relaks.

 

INWESTYCJA: 600 zł. w przypadku przelania całek kwoty do 1.07.2020 i 700 zł po tym terminie. Można zarezerwować miejsce w grupie dokonując przelewu zaliczki w wys. 200 zł a na 2 tygodnie przed warsztatem pozostałą kwotę.

 

ZGŁOSZENIA: Barbara Antonowicz, przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się po lewej stronie lub przez wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przed dokonaniem przelewu proszę poczekać na otrzymanie potwierdzenia miejsca w grupie.

  

Zabierz ze sobą:   otwartość, ciekawość,  chęć pracy nad sobą,  swoje ciało i umysł, karimatę,

Mały kocyk i poduszkę, luźne ubranie, skarpety, ręcznik, gumkę do długich włosów, wodę niegazowaną i GOTOWOŚĆ na PRZYGODĘ i SPOTKANIE z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM.

 

Dodatkowe informacje

 • Tytuł warsztatu: SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM
 • Termin: 10-11.10.2020
 • Prowadzący: Barbara Antonowicz-Wlazińska
 • Inwestycja: 600 zł w przypadku przelania całej kwoty do 10.09.20 lub 700 zł po tym terminie Można zarezerwować miejsce w grupie wpłacając bezzwrotną zaliczkę 200 zł a resztę drugim przelewem na 2 tyg przed warsztatem. Rezygnacja z warsztatu do 15.09.20 powoduje zwrot wpłaty po potrąceniu zaliczki; do 22.09.20 połowy wpłaty po potrąceniu zaliczki. Po tym terminie wpłata nie podlega zwrotowi.
 • Konto: INTEGRACJA Barbara Antonowicz-Wlazińska 49-1140-2004-0000-3102-7467-1422 w tytule: Wewnętrzne Dziecko
  Przed dokonaniem przelewu proszę przesłać zgłoszenie, by sprawdzić czy jest miejsce w grupie, gdyż grupa liczy max 10 osób. 
  Podczas warsztatu przestrzegane będą procedury sanitarne zalecane w okresie pandemii.
 • Miejsce: Warszawie (dokładny adres podany zostanie później)
 • Harmonogram zajęć:: 10.00-18.00 z 1,5 godzinną przerwą obiadową
 • Zgłoszenia: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Dane osobowe: * Wypełnienie poniższego kwestionariusza oznacza, że zgłaszająca się jako uczestnik warsztatu wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych – przez organizatora tego projektu – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883). * Organizator projektu jednocześnie informuje, że dane te będą traktowane jako poufne, tzn., że nie będą udostępniane żadnym postronnym osobom ani instytucjom.